Kontakt

För allmänna frågor, kontakta malmo-lund@se.cisv.org.

Ordförande: president.malmo-lund@se.cisv.org.

Styrelsen och dess ansvarsområden

Epost till enskild ledamot: fornamn.efternamn@se.cisv.org

Eposta hela styrelsen: board.list.malmo-lund@se.cisv.org

Styrelsen
Ordförande: Pernilla Strokich (president.malmo-lund@se.cisv.org)
Sekreterare: Pernilla Strokirch (pernilla.strokirch@se.cisv.org)
Kassör och medlemsregister: Märit Forslund (treasurer.malmo-lund@se.cisv.org)
Information, utskick/nyhetsbrev: Anna Benckert (anna.benckert@cisv.se)
Juniorarbete: Sigge Meurling (sigge.meurling@se.cisv.org)
Juniorrepresentanter: Sigge Meurling (boardjunior.malmo-lund@se.cisv.org)
Lokala evenemang: Pauline Berglund (pauline.berglund@se.cisv.org)
Ledaransvarig: Robert Nord (robert.nord@se.cisv.org)

Kommittéer
Mosaik: Therese Hertzberg (mosaic.malmo-lund@se.cisv.org)
Village: Anna Fredricsson och Andreas Rydberg (village.malmo-lund@se.cisv.org)
Interchange: Emelie Glave och Ulrika Kirkegaard (lic.malmo-lund@se.cisv.org)
Step Up: Mia Dahlqvist (stepup.malmo-lund@se.cisv.org
Youth Meeting: Madeleine Skoog och Bo Lincon (youthmeeting.malmo-lund@se.cisv.org)
IPP: Anna Milolosa (ipp.malmo-lund@se.cisv.org)
Seminar Camp: Klara Danielsson (seminarcamp.malmo-lund@se.cisv.org)
Risk Management: Therese Hertzberg (rm.malmo-lund@se.cisv.org)

Sitemap
CloseClose

Sök

Genom att använda denna webbplats godkänner du användningen av cookies för att ge dig den bästa användarupplevelsen.
Hitta ytterligare information på Cookies
Ok